Лаки

 USP  Лак SP30

USP Automotive Лак SP30 MS 2+1 Двокомпонентний лак SP30 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття, стійке до утворення тріщин. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Бездоганний блиск поверхні досягається після нанесення трьох шарів лаку. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 6-7m² / I

Ціна:

5,80 € / л

28,50 € / 5л


 

USP Лак SP40

USP Automotive Лак SP40 MS 2+1. Двокомпонентний лак SP40 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття, стійке до утворення тріщин. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Високий блиск поверхні досягається після нанесення двох шарів лаку. Володіє прекрасною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Особливо стійкий до утворення тріщин. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 7-9m² / I.

ЦІНА:

6,19 € / 1 л

30,97 € / 5 л


 

USP  Лак SP40 Plus

USP Automotive Лак SP 40 Plus Двокомпонентний лак SP 40 на базі акрилових смол вищої якості, які створюють високоякісне прозоре покриття. Він призначений для покриття великих і малих поверхонь. Високий блиск поверхні досягається після нанесення двох шарів лаку. Володіє прекрасною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Особливо стійкий до утворення тріщин. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні.

Продуктивність: при товщині 50μm: 7-9m² / I

 

Відрізняється підвищеною расстекаемостью.

ЦІНА:

8,37 € / 1 л

41,29 € / 5 л


 

USP  Лак SP50

  USP Automotive Лак акриловий, двокомпонентний SP50 НS 2 + 1 Двокомпонентний безбарвний лак SP50 з низьким вмістом летких речовин. На базі акрилових смол вищої якості з дуже великим вмістом сухого залишку. Він призначений для покриття лаком великих і малих поверхонь. Характеризується високим блиском, відмінною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. Продуктивність: при товщині 50μm: 9-10 m² / I. Два шари (перший тонкий, межслойная сушка 5-10 хв, другий шар повний).

ЦІНА:

7,70 € / 1 л

38,50 € / 5 л


 

USP Automotive Лак Diamant HS
Лак USP Automotive Diamant HS.
На базі акрилових смол вищої якості з дуже великим вмістом сухого залишку. Він призначений для покриття лаком великих і малих поверхонь. Характеризується високим блиском, відмінною стійкістю до впливів атмосферних умов. Володіє прекрасним блиском, містить потрійний захисний фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Швидко сохне. Чудово поводиться при шліфуванні і поліруванні. USP Automotive Лак Diamant HS. Двокомпонентний прозорий акриловий лак з низьким вмістом летючиих речовин.

УВАГА! Лак Diamant HS відповідає VOC стандартам, що містяться в Директиві ЄС. Продуктивність: при товщині 50μm: 9-10m ² / I. Два шари (перший тонкий, сушка між шарами 5-10 хв, другий шар повний) Diamant HS.

ФАСОВКА:

1 л - КУПИТИ

5 л - КУПИТИ