USP ГРУНТИ

    USP Automotive Грунт 2K 5 +1 (білий / сірий / чорний) 960 мл 2К грунт на базі гідроокис-акрилових смол. Призначається для нанесення на шпакльовані, пофарбовані або покриті антикорозійними грунтами поверхні. Може також застосовуватись для нанесення на тверді пластики або інші поверхні застосовувані в автомобільній промисловості. Покривається 1К і 2К фарбами.

 Код: РС 009

ЦІНА: К-Т   € 7,10   КУПИТИ


 

   USP Акриловий грунт 3 +1 це двокомпонентний продукт, що наноситься за допомогою спеціального фарбувального пістолета. Грунтовка 3+1- це високоякісний продукт, він легкий у використанні і забезпечує хороше покриття оброблюваної поверхні. Швидко твердне, чудово шліфується. Володіє відмінними наповнюючими властивостями. Дуже хороша адгезія грунту дозволяє застосовувати його на різних видах поверхонь, таких як: старі лакові покриття, поліефірні шпатлівки, поліефірні ламінати, пластмаси, реактивні грунти виду washprimer, сталь гальванічна, нержавіюча, алюміній. На грунт може наноситися більшість доступних на ринку фарб і лаків.

  Код: PC 010

ЦІНА: К-Т   € 7,40  КУПИТИ


 USP Грунт для пластику 1K - це швидкосохнучий однокомпонентний грунт на основі поліуретанових смол. Призначений для обробки пластикових елементів автомобіля, надає адгезію до подальших верств акрилового грунту і емалі, виконує функцію ізолюючого шару.

Підготовка поверхні:

Обов'язково очистити офарблюємий елемент з пластику від всіх забруднень. Після очищення слід видалити жир з поверхні деталі, а потім заматувати її. Якщо необхідно, слід прогріти поверхню в перебігу 60хв. При t 60 ° C, а потім видалити жир.

Спосіб застосування:

Наносити 2 шари за допомогою фарборозпилювача з інтервалом 5-10 хв. Загальна товщина покриття близько 20μm. Діаметр сопла 1,3-1,5 мм. Тиск повітря 3,0-4,0 бар.

 Код: Primer plastic 1K

ЦІНА: К-Т   € 12,50  КУПИТИ