Car Pro

Більше інформації та продуктів CarPro на http://cquartz.at.ua

Cquartz комплект

Кварце-керамічне покриття Cquartz 30 ml+фібра для нанесення.

СіКварц - результат розвитку прикладних наук, які ставлять за ціль, створення нових штучних матеріалів на мікроскопічному рівні.

Унікальні властивості матеріалу досягаються в результаті хімічної взаємодії з автомобільним лаком та краскою, а не механічним, як у інших продуктів на основі, воску, тефлону та інших компонентів. 

Основа CіКварц - це синтетичний кварц або звичне нам скло (Si02) а також керамічні мікрочастинки. Стабільно об'єднавши ці два компоненти, творці домоглися унікальних споживчих властивостей продукту. Вступаючи в реакцію з лакофарбовим покриттям автомобіля, кварц та керамічні частинки взаємодіють на молекулярному рівні, утворюючи прозорий і дуже міцний мікрошар 0.7 ~ 1.5 мікрон, який і забезпечує корисні споживчі властивості захисту.

НОВИНКА! 

Пропонуємо Вам познайомитися з новим унікальним продуктом компанії CarPro - Cquartz Finest (Сікварц Файнест), 
В основі продукту посилена формула Cquartz - забезпечує більш тісний зв'язок керамічних частинок, і створює міцну структуру кристалічної решітки, яка надає поверхні твердість. 
Що Файнест дає споживачеві 
- В два рази збільшується твердість автомобільної лакокарски (звичайний Сікварц на 50%). Автомобіль ще більше стійкий до механічних пошкоджень. 
Якщо під звичайним Сікварцем автомобіль набуває якусь єдину оптичну структуру - можна сказати краплевидну, то Сікварц Файнест - крім цього, надає автомобілю неймовірний ефект чистого дзеркального відображення і прозорості. Складається враження що автомобіль пофарбували - так привабливо він виглядає! Детальніше про споживчі властивості питайте у дилерів.

 

Reload

  Універсальне покриття (поліроль + антидощ) на основі модифікованого кварцу і води. Може застосовуватися як самостійно так і разом з СіКварц. Володіє приголомшливим гідрофобним ефектом, грязеочисним ефектом і надає автомобілю яскравий блиск. Служить до 30 мийок.


 

Iron X - Антикоррозія
Айрон Ікс - паста та гель - унікальний продукт для видалення утворень іржі та металевого нальоту на кузові та дисках. Не містить кислот, PH-нейтральну речовину (6 ~ 7pH). Безпечний для всіх поверхонь автомобіля. Це ефективний засіб превентивної (попереджувальної) захисту від корозії. Айрон Ікс це хімічний комплекс, який абсорбує залізо, глибоко проникаючи в структуру фарби і піднімає залізисту масу на поверхню, тобто відбувається глибока очистка поверхні. Айрон ікс створений для того щоб очищати поверхню там де звичайні миючі засоби та спеціалізовані миючі засоби не справляються із завданням повного очищення.

Iron X шампунь
Айрон Икс - Ph нейтральний шампунь, ідеально підходить для будь-якого ЛКП - легко видаляє грязь, не наносячи при цьому шкоди ЛКП.


 

 
 
Eraser – «СТИРАЧ»
 
Eraser- дуже корисний та доступний засіб для видалення залишків поліролей, полірувальної пасти, легко знежирює поверхню автомобіля, видаляє полірувальні голограми, відбитки пальців та пил, не залишаючи за собою сліду. За короткий час Стирач дозволяє максимально очистити поверхню автомобіля для роботи з покриттям СіКварц. Має антистатичний ефект. Не містить силікону і абсолютно нешкідливий для людини, володіє приємним запахом. Так само Стиратель зручно використовувати в шоурумах для підтримки виключно привабливого зовнішнього вигляду автомобілів.

PERL coat

 Перл Коат - унікальне захисне покриття для пластику, двигуна, гуми і шкіри. Покриття на водній основі містить оксид кремнію, без розчинників. Забезпечує гидрофобність, блиск, відновлює вицвівші поверхні. Забезпечує високий ступінь захисту від ультрафіолету, захищає поверхню від пожовтіння вицвітання, розтріскування. Оброблена поверхня легше миється та виглядає, як нова. Склад просто розпорошується по поверхні, тримається 3 місяці..  


 

Ceri Glass

  Кері Глес - це інноваційна полірувальна паста для скла. Легко видаляє, подряпини, наліт, розводи, кислотні та масляні плями, в буквальному сенсі робить скло Новим! Препарат на основі Кераміки, і Оксиду церію. Ceri Glass глибокого очищає та полірує всі скляні поверхні. Підходить для полірування скла, оргскла, фар. 


 

Fixer Polish

 Фіксер Поліш - універсальна полірувальна паста, нового покоління. Всього один етап (!) - Не залишає голограм і подряпин, підходить для всіх видів ЛКП. Не містить воску та силікону. 


 

Чисте повітря

   So2Pure (CоуТу П`юр) система очищення повітря та поверхонь "Чисте повітря". Це ефективна система для очищення повітря в салоні автомобіля. Базується на фото каталітичному ефекті (під впливом ультрафіолетового випромінювання). Система знищує сторонні мікрочастинки в повітрі включаючи відпрацьовані гази, паливні пари, смог, токсини, алергени, продукти органічного та неорганічного випаровування, продукти життєдіяльності тварин, цвіль і шкідливі бактерії, фабричні запахи пластика, шкіри та інших елементів оздоблення сигаретного диму та інші шкідливі елементи в повітрі. Система повністю розкладає ці елементи на мікроскопічні залишки і перетворює в нешкідливий газ і водяну пару. 
Система застосовна до будь-якої поверхні автомобіля. 
Фотокаталітичний процес - природний, за своєю суттю тобто діє не вибірково а в цілому призводить повітря до стану балансу за змістом частинок і елементів. Що позначається позитивно на здоров'я автовласників. На відміну від озонової очистки. Не додає в повітря інших хім. частинок і елементів. 
Алергіки по достоїнству оцінять властивості цього препарат. Оптимально використовувати Систему СоТуПьюр раз в 6 місяців. 
Система застосовна не тільки в автомобілі але вдома ... Ванні кімнати, плитка для підлоги, раковини, душові кабіни, видалення та запобігання запаху тютюну, кухні, меблі та килими (особливо якщо у вас є домашні тварини), гардини, жалюзі, стельові вентилятори, бетон або цегла місця утворення цвілі і т.д. і т.п

 

Прайс та бланк замовлення

 * - Ціни приведені в USD без врахування доставки, банківських витрат на переказ.

NANOPOL - ЯІКСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ

NANOPOL - ЯІСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ КУЗОВНОГО РЕМОНТУNanopol Plus - матеріали для кузовного ремонту найвищої якості виготовлені в Європі.

Шпаклівки Nanopol Plus

  • Універсальна шпаклівка
  • Карбонова (з карбоновим волокном)
  • Алюмінева (з алюміневим наповнювачем)
  • Скловолокно
  • Фінішна

Грунти Nanopol Plus

  • 4:1 Грунт Акриловий 2К (чорний, сірий, білий)

Фарби автомобільні Nanopol Plus

  • Базові 1К
  • Акрилові 2К

 

Дочірні категорії

 НАШІ ПРОДУКТИ KDS ДЛЯ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ ДОПОМОЖУТЬ ПОЛЕГШИТИ ВАШУ ПРАЦЮ В ПІДГОТОВЦІ ДО ФАРБУВАННЯ

ТАКОЖ НАШІ САЙТИ ПАРТНЕРИ НАДАДУТЬ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ІНШІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВСІХ ПОТРЕБ МАЙСТРІВ МАЛЯРІВ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СТО.


Грунт KDS FILLER 4:1 NORMAL


Грунт KDS FILLER 4:1 PREMIUM

 


Шпатлівка KDS ALU


Шпатлівка KDS CARBON FIBER


Шпатлівка KDS GLAS LIGHT


Шпатлівка KDS MICRO GLASS


Шпатлівка KDS PLASTIC


Шпатлівка KDS SOFT


Шпатлівка KDS UNIVERSAL


KDS SPRAY FINAL


Шпатлівка KDS SPRAY ALU