Полірувальна система Mirka Polarshine

Полірувальна система POLARSHINE, виробництва фінської компанії MIRKA, стала серйозним конкурентом, а надалі і з повним переходом майстрів, хто має серйозний підхід до своєї роботи в поліровці, від матеріалів інших виробників. Система POLARSHINE була спочатку розроблена з високим рівнем вимог до автомобільної поверхні і має повну лінійку полірувальних паст ВІД початкової стадії ДО фінішної поліровки, яка при використанні з полірувальними дисками MIRKA призводить до успішного і легкого результату найвищої якості. 

 

Полірувальна поста Mirka polarshine 35
Mirka polarshine 35, 2.5 l та 1l

Полірувальна паста Mirka Polarshine 35

Mirka Polarshine 35 - груба полірувальна паста, яка розроблена для особливо тяжких операцій в промисловості, виробництві яхт, автомобілів та авіа- виробництві. Polarshine 35  підходить для обробки лаків з високим блиском та композитів. Широко використовується для полірування МДФ плит та фарбованих мебельних фасадів, старого лакофарбового покриття, штучного полімерного каменю. Склад матеріалу дозволяє швидко та ефективно досягти високо якісної глянцевої поверхні. В'язкі властивості Polarshine 35 зменьшують розкидання матерыалу та роблять її легкою у використанні. При використанні Mirka Polarshine 35 ви зменьшите до мінімуму кількість кроків полірування.

Легко розполіровує риску після абразиву P 800 з використанням полірувального диску із крученої шерстяної нитки. 

КУПИТИ

 

Детальніше: Полірувальна система Mirka Polarshine

Електричний інструмент "MIRKA"

Mirka,Шліфувальна електрична машинка MIRKA CEROS550CV 125 мм орбіта 5,0

Шліфувальна електрична машинка MIRKA CEROS550CV 125 мм орбіта 5,0

 

КОД MIM5502011

Ціна: 378 €

Компактна електрична роторно-орбітальна шліфувальна машинка MIRKA ® CEROS550CV з орбітою 5 мм завдяки невеликій підошві (125 мм) особливо підходить для шліфування дверних і віконних рам. Також з MIRKA ® CEROS550CV легко виконувати універсальні шліфувальні завдання на практично всіх видах оброблюваної поверхні.

Детальніше: Електричний інструмент "MIRKA"